PZSP w Olszance,    49 - 332 Olszanka 94,     woj. opolskie,     tel. (77)4129717,     e-mail: zs_olszanka@wodip.opole.pl,    fax (77)4129602

 Strona główna PZSP


 Aktualności
 Pasowanie
 Sprzątanie świata
 Andrzejki
 Mikołajki
 Wycieczki
 Jasełka
 Święto ziemniaka
 Dzień Babci
 Bal karnawałowy
 Olimpiada
 Dzień Ziemi
 Dzień Bibliotekarza
 Dzień Matki
 Dzień Dziecka
 Wiosna
 Wielkanoc

 Inne wydarzenia
 Absolwenci

 Karta zgłoszenia

 Archiwum

 

 

2012/2013

 

26 maj to najpiękniejszy dzień w roku - Dzień Matki. W naszym przedszkolu 27 i 28 maja obchodziliśmy Święto Mamy i Taty. Z tej okazji przedszkolaki zaprosiły swoich ukochanych rodziców, aby śpiewem, tańcem i umiejętnościami aktorskimi uprzyjemnić ten nadzwyczajny dzień i uroczyście zapewnić swoich rodziców o swoim ogromnym uczuciu oraz wdzięczności za miłość.

 

tekst opracowała Marta Grabowska

album fotografii
foto: Marta Grabowska

2011/2012

26 maj to dzień wyjątkowy. W tym dniu swoje święto obchodzą wszystkie mamy. Nasze przedszkolaki również pamiętały o tym ważnym święcie i z tej okazji grupa starsza

28 maja, grupa młodsza 29 maja, zaprosiły swoich rodziców do przedszkola, aby wiersze, śpiewem i tańcem uczcić zarówno Dzień Mamy jak i zbliżające się Święto Taty. Dzieci dołożyły wszelkich starań, aby występ był udany, natomiast rodzice nie kryli łez wzruszenia podczas oglądania występów swoich pociech. Na zakończenie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki oraz złożyły radosne życzenia.

tekst opracowała Marta Grabowska

album fotografii
foto: Marta Grabowska

2010/2011

Dnia 25 i 26 maja 2011 r. w przedszkolu odwiedzili nas rodzice. Właśnie w tych dniach grupa młodsza i starsza zorganizowała Dzień Matki i Ojca. Rodzice na tę uroczystość przybyli bardzo licznie i mogli zobaczyć swoje dzieci w programie artystycznym, jaki dla Nich przygotowały. Były wiersze, piosenki i tańce, a na koniec życzenia i prezenty, które dzieci własnoręcznie wykonały.

autor tekstu: Anna Adamowicz

album fotografii


2009/2010

Dzień Matki to dzień, w którym wszystkie dzieci - zarówno te malutkie, jak i te już całkiem dorosłe zawsze pamiętają o najdroższej i najwspanialszej mamusi.
W naszym przedszkolu w Olszance, w tym roku postanowiliśmy uczcić Dzień Mamy i Taty równocześnie. Ostatnie dni maja były bardzo pracowite, poświęcone przygotowaniom przed uroczystością. Dzieci bardzo wytrwale ćwiczyły śpiewanie piosenek i recytacje wierszy.
26 i 27 maja 2010 roku nasze przedszkolaki wystąpiły przed najważniejszą publicznością w ich życiu, aby podziękować za trud, miłość i wspaniałe chwile swoim kochanym rodzicom, Uroczystość opiewała w radosne piosenki, zabawne i wzruszające wiersze oraz tańce. Uhonorowaniem przygotowań dzieci były wspaniałe brawa i słowa podziękowań ze strony rodziców. Nie zabrakło również własnoręcznie wykonanych upominków oraz słodkiego poczęstunku. Był to dzień pełen wrażeń i  radości. Pozostały pamiątkowe zdjęcia i miłe wspomnienia.

FOTKI

 

26 maja, to dzień szczególny dla każdej MAMY, święto które również wypełnia radością wszystkie dzieci, zarówno te malutkie, jak i te, już całkiem dorosłe, zawsze pamiętają o tym jednym z najpiękniejszych świąt w roku.

Nasze  przedszkolaki również pamiętały i z tej okazji 26 maja 2009 roku, zaprosiły swoje mamy do przedszkola, żeby wierszem, śpiewem, tańcem oraz wspaniałymi umiejętnościami aktorskimi, uprzyjemnić ten nadzwyczajny dzień i uroczyście zapewnić swoje Mamy o swoim ogromnym uczuciu, oraz wdzięczności za nieocenioną miłość. Dzieci bardzo się starały, aby przedstawienie było udane, a szanowni goście nagrodzili ich trud ogromnymi brawami. Jednak największą nagrodą dla każdego dziecka była obecność na uroczystości Kochającej Mamy i jej ciepły uśmiech. Chcąc jeszcze bardziej uprzyjemnić ten ważny dzień, wszystkie Mamy zaproszono na słodki poczęstunek, podczas którego przedszkolaki wręczyły  własnoręcznie zrobione upominki, oraz złożyły radosne życzenia przypieczętowane słodkim buziakiem.

 

                                                                                           Joanna Miszewska